בחר שפה : ENGLISH | עברית

כרמי חסד

>חסדים המכבדים את הנזקק

ארגון חסד כשמו כן הוא- עוסק בגמילות חסדים עבור הזולת. מסלי מזון ועד רהיטים ואף גמ"ח כספי חודשי, כל ארגון חסד מתמקד בפן של חסד אחר, או מנהל כמה אפיקים של תרומה במקביל.

ביהדות אומרים כי מצווה הצדקה זו מצווה גדולה מאוד, אך יש מצווה גדולה ממנה- מצוות ההלוואה.

מצוות ההלוואה מאפשרת לאדם לעמוד שוב על הרגליים, לא להיכנס לפגרה של תשלומים או לחסל את החוב- וכל זאת בלי להרגיש כאילו הוא מקבל נדבות ונזקק לאחר, משום שזו הלוואה- הוא יחזיר את ההלוואה בבוא העת כאשר יעמוד לרשותו הכסף.

קרן להלוואת חירום
צדקה והלוואה שתיהן נותנות כסף לנזקק, אך ההלוואה מעניקה לו את הכסף בכבוד. לכן ארגון החסד כרמי חסד הקים קרן להלוואות חירום לנזקקים. קרן זו מספקת מענה כלכלי בדמות הלוואה לכל אדם נזקק, אשר חסר כרגע את הכסף. היתרון בקרן של כרמי חסד, שהלוואה זו ניתנת ללא ריבית. כאשר הבנקים דורשים החזר גבוהה יותר של ההלוואה, אשר לא לכל האנשים יש אפשרות לעמוד בתשלומי הריבית, כאן יש צורך להחזיר רק את הסכום הראשוני, בלי תשלומי ריבית או קנסות על פיגורים.

במקום שהלווה הנזקק ייכנס לחובות גדולים יותר מול הבנקים, ארגון החסד כרמי חסד מאפשר לו לקחת הלוואה בתנאים נוחים ביותר, כמובן ללא ריבית, ובלי לחצים מהבנק על כי איחר לשלם את ההלוואה במועד ובלי קנסות מצטברים על איחורי התשלומים.

אשר המצב אצל הלווה קשה ואין בידיו האפשרות להחזיר את ההלוואה, ההלוואה תינתן לו כמענק - לא יידרש תשלום בגין ההלוואה. יחד עם זאת, הלווה עדיין לא ירגיש כפושט יד אלא כאדם רגיל אשר בסך הכל לקח הלוואה, כמו שרוב עם ישראל עושה .

אם עזרה לזולת מדברת אליך ואם התחברת לנאמר כאן, אתה מוזמן להושיט יד ולתרום לעמותת כרמי חסד, לאפיק התרומה שהכי מדבר אליך. הלוואה לזולת זאת הדרך הטובה ביותר לתרום לזולת, משום שזו תרומה אשר מכבדת את מקבל התרומה הנזקק. הנך מוזמן לפנות לארגון החסד כרמי חסד ולקחת חלק בפעילות חשובה זו.

כל תרומה לעמותה מוכרת למס הכנסה סעיף 46 כרמי חסד ע"ר 580431138
Support Karmey Chesed        Copyright © 2015 . KARMEY CHESED
Website Developed by awebforyou.com