בחר שפה : ENGLISH | עברית

כרמי חסד

חלוקת מזון לנזקקים ועניים

מזון זהו הצורך הבסיסי. מדי שבוע מציפים את תיבת הדואר של כולנו פלאיירים של עסקים, בהם מבצעים משתלמים במיוחד על שירותים ומוצרי המזון. רובנו זורקים אותם לפח מחוסר עניין.
יש ביננו משפחות אשר לא מעיינות בהם מסיבה אחרת, כי אין בידיהם כסף לקנות מוצרי מזון אלו.

אנו חיים כיום במציאות מאוד קשה במדינת ישראל. שכר המינימום נמוך ביותר ואף אם שני בני הזוג עובדים, אינם מצליחים לכלכל משפחה שלמה. יוצא כי רק בעלי המקצוע זכאים לאורך חיים נעים וטוב, ואלו אשר לא היה ביכולתם ללמוד מקצוע, למשל מבחינה כלכלית, נשארו בתחתית סולם העבודה ובשכר המינימום.

לעזור לעוד ילד לעלות לישון עם חיוך על הפנים ועם בטן מלאה
יהשכר בישראל אינו מספיק לכלכל משפחה ולספק לה קורת גג. יוצא מכך שיש לא מעט משפחות, חילוניות כדתיות, משפחות זקנים, אלמנות ויתומים, ומשפחות חרדיות שאינם משתכרים מספיק כדי לקנות אוכל לכל בני הבית. הם מתמודדים מדי יום ביומו עם דאגות רבות, ונאלצים לוותר על אוכל בכדי לשלם את שכר הדירה או את חשבון המים.

עמותת כרמי חסד מפעילה מערך מתנדבים ותרומות שנועד לדאוג לחלוקת מזון לנזקקים ועניים. עבור אלו שבאמת לא מצליחים להעמיד אוכל על שולחנם, ולא רק מתחזים, עמותת כרמי חסד מכינה סלי מזון, ומתנדבי העמותה דואגים לחלוקת המזון לנזקקים ולעניים.

חלוקת מזון לנזקקים ועניים מאפשרת למשפחות להמשיך להתנהל בכבוד ולהיות בריאים. הרי ידוע שתזונה נכונה היא המפתח לבריאות, ושעל קיבה ריקה אי אפשר לבצע שום פעולה בהצלחה. מזון זהו הצורך הבסיסי, ובלי מזון, האדם דואג ועצוב. נסו להיזכר בפעם האחרונה שנתקעתם מחוץ לבית והייתם רעבים, וחשבו על משפחות שלמות החיות כך מיום ליום.... חלוקת מזון לנזקקים ועניים מאפשרת למשפחות לנהל חיים תקינים ולהסיר דאגה אחת מראשם.

ילד שבע הוא ילד מאושר, ועמותת כרמי חסד עושה כל שביכולתה לשלוח עוד סלי מזון עבור הנצרכים. עמותת כרמי חסד מממנת את סלי המזון מתרומות בלבד ומכספי מעשרות. אם אפשרי הדבר וביכולתך לתרום, תרומתך לעמותת כרמי חסד תעזור לעוד ילד לעלות לישון עם חיוך על הפנים ועם בטן מלאה.

כל תרומה לעמותה מוכרת למס הכנסה סעיף 46 כרמי חסד ע"ר 580431138
Support Karmey Chesed        Copyright © 2015 . KARMEY CHESED
Website Developed by awebforyou.com