בחר שפה : ENGLISH | עברית

כרמי חסד

תרומת ציוד חשמלי וריהוט

לתרום בלי להוציא שקל מהכיס. בשעה טובה התחדשתם לכם בספה חדשה או במקרר , אתם יכולים להניח אותם ליד הפח ולקוות שמישהו שבדיוק צריך ספה או מקרר יגיע וייקח אותם, אתם יכולים לנסות למכור אותם באתר יד 2 וישנה גם אופציה נוספת, להעביר אותם לנזקקים ולמי שבאמת צריך ואין ביכולתו לקנות.

הספה שעבורכם היא כבר דהויה, השולחן מלא שריטות- כל אלו עבורכם נחשבים לרהיטים ישנים ,ובגלל החדשים שקניתם- אין לכם עוד צורך בהם. עבור משפחות שאין להם את הרהיטים האלו, או את הציוד החשמלי- מדובר במציאה לכל דבר, ובריהוט יקר ערך.

בשבילכם אלו רהיטים ישנים, עבורם- זהו רהיט חדש שלא היה ברשותם קודם
יש לא מעט משפחות אשר חסר להם ציוד חשמלי וריהוט כזה או אחר. תרומת של ציוד חשמלי וריהוט יכולה לאפשר לנזקק לא לדאוג מאיפה יגיע הכסף לתיקון מכונת הכביסה שלו וליהנות מתרומת מוצרים שאין להם כסף לרכוש או לתקן - כמו טוסטר וכיוצא בזה.

עבורכם , תרומת ציוד חשמלי וריהוט היא ממש פשוטה. אם בדיוק רכשתם רהיט חדש או ציוד חשמלי חדש- פשוט העבירו את הישנים לתרומה לכרמי חסד. לרוב, אנו שמים את הרהיטים ליד הפח ומקווים שמישהו יעבור וייקח כי הוא באמת צריך. זה גם סוג של חסד, אך אם נודה על האמת, רוב הלוקחים הם אלטאזאכן שלאחר מכן מוכרים את הריהוט.
ישנה גם אופציה נוספת והיא מכירת הרהיטים באתר יד 2, ברבע מהשווי האמיתי שלהם. הפרסום עצמו דורש זמן והקפצת המודעה ולבסוף- רק חלק קטן מן המוצרים נמכר באמת.
באפשרותכם לגמול חסד ללא הוצאת שקל מהכיס, בעזרת תרומת ציוד חשמלי וריהוט לנזקקים.

עמותת כרמי חסד אוספת תכולת דירות, ציוד חשמלי וריהוט ומעבירה אותו למשפחות הנזקקות. עמותת כרמי חסד תדאג שתכולת הדירה, שהרהיט או הציוד החשמלי יגיעו עד למשפחה אשר באמת צריכה את אותה ספה או את אותו מקרר. תוכלו לתרום לעמותה כל רהיט וכל כלי בית, וגם ציוד חשמלי. זכרו כי בשבילכם אלו רהיטים ומוצרי חשמל ישנים, שרוטים ועובדים לא משהו.

עבור המשפחות הנזקקות זו תכולת דירה חדשה שעוזרת להם לנהל אורח חיים מתקדם וטוב.

תודה שהתענינתם בארגון כרמי חסד אפשר לשלוח פרטים על תרומות של רהיטים ומוצרי חשמל ועוד בטלפון 0584462181 דרך הוואצפ בלבד ועדיף לשלוח תמונות דרך הווצאפ נא לא להתקשר תודה

כל תרומה לעמותה מוכרת למס הכנסה סעיף 46 כרמי חסד ע"ר 580431138
Support Karmey Chesed        Copyright © 2015 . KARMEY CHESED
Website Developed by awebforyou.com